Технічні вебінари для України «Компетенції з безпеки і здоров'я на роботі. Базовий курс». Підсумки. Обговорення. Перспективи

Технічні вебінари для України «Компетенції з безпеки і здоров'я на роботі. Базовий курс».
Підсумки. Обговорення. Перспективи

Друзі, добігає кінця наше з вами навчальне свято.

5 квітня чекаємо на вас у фінальному вебінарі «Підсумки. Обговорення. Перспективи» з циклу Технічних вебінарів для України: «Компетенції з безпеки і здоров'я на роботі. Базовий курс».

Вебінар відбудеться в ZOOM 5 квітня, 2023  з 17:00 до 18:00

Участь безплатна

Протягом шести тижнів разом з вами були найкращі тренери з Канади, Польщі, Великої Британії, Естонії, Чилі, Швейцарії та найкращі фахівці-практики з України, які ділилися сучасними знаннями з безпеки праці за напрямами, необхідними для побудови ефективної системи управління безпекою праці та здоров'ям працівників на підприємстві.

Протягом цих 42 днів ви інтенсивно та наполегливо «насичувалися» знаннями, досвідом. І, напевно, щось спланували, або  уже й впровадили  в своїх компаніях.

Запрошуємо Вас поділитися своїми результатами, враженнями, бажаннями та планами.

На вас також чекає цікава вікторина, яка допоможе закріпити набуті знання, а також нагороди та подарунки найактивнішим учасникам курсу. 

Долучайтеся! Буде цікаво й корисно!

Вебінари проводяться за підтримки Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

Співорганізатори: Редакція журналу «Охорона праці»Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH)

Залучені організації: Державна служба України з питань праціHelp Alliance for Ukrainian Worker

Зареєструватись

Не встигли прийняти участь в якомусь з вебінарів?

Маєте можливість подивитись їх в запису та завантажити всі додаткові матеріали за посиланням на сайті Проєкту МОП за фінансування ЄС «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

Записи та матеріали

Ознайомитися з усіма вебінарами курсу

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»