![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/i_BYGhFIG2rmGm2R1X-wSbksrAwaez5Z.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=4d777195c073e34a509abed8a893175c)
Дитячий малюнок 2024
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/l59hYvz-3Gulz2QGGqZfj3X81zwu537z.jpg?w=440&h=305&fit=crop&s=f01536025619fd5f42d902c517e11bea)
Нагороди отримано!
Минув місяць, як конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» завершився. А до редакції надходять фото та відгуки від його учасників і переможців. Вони отримали поштою нагороди, подарунки від спонсорів цьогорічного конкурсу – Благодійної організації «Турбота Харків», Fundacja Folkowisko (Польща), Української національної асоціації з гуманітарного розмінування, Швейцарської фундації...![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/4qa6n3L8wu-9DlQP_BE4ikFFOxMJzU5H.jpg?w=440&h=305&fit=crop&s=532f1e8f85a9eee38ba3d82b2940d773)
В офісі МОП у Женеві є малюнок з нашого конкурсу
XIIІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» відбувся! Переможців конкурсу 18 квітня визначило журі, до складу якого увійшли художники, фахівці з безпеки праці, освітяни, представники Федерації профспілок України, Київської держадміністрації. Урочисте оголошення результатів конкурсу, презентація малюнків переможців, нагород, призів і подарунків від редакції журналу, партнерів і...![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/Z86SOYl-fd8GzChZoixQUoIOyMD1xKJc.jpg?w=440&h=305&fit=crop&s=88af7fe20f9df79e06f2fd34758c97a3)
Додаткові нагороди
26 квітня, під час флешмобу до Всесвітнього дня охорони праці «Мої правила безпеки», було оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024». Однак прихильники конкурсу вирішили відзначити ще кілька малюнків і нагородити їхніх авторів, адже чудових, достойних перемоги робіт було набагато більше, ніж дев’ять. З метою...![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/AA1UEP3ObRBFy7mM2b4L-EROQ5wuAok2.jpg?w=440&h=305&fit=crop&s=b618ad0b1ebaf8dc4261de5a45572c84)