Лідерство у сфері ОЗіБП

Безплатний вебінар Джаннет Аршимової "Лідерство"

26 жовтня 2022  16:00 –17:00

Zoom

Спікер: Джаннет Аршимова – викладач NEBOSH, член Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) та Cambridge Behavioural Center, коуч, наставник, тренер. Засновник Європейської школи керування ризиками в Україні.

Участь безплатна

У програмі вебінару:

  • Лідерство і зобов’язання керівників
  • Хто такий резонансний лідер нового покоління?
  • Консультації з працівниками, а також їхня участь у питаннях безпеки праці

Дивитись в запису вебінар "Лідерство"

Нагадуємо, що вже з понеділка 7 листопада  Стартує ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА КЕРУВАННЯ РИЗИКАМИ ДЖАННЕТ АРШИМОВОЇ. RISK MANAGEMENT В УМОВАХ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Наша мета – підготовка українських спеціалістів з керування ризиками в системах управління безпекою та здоров’ям на роботі (БЗР), які працюють в умовах воєнного стану.

Це зараз надважливо для України!

Програма ТРЕТЬОГО ПОТОКУ ШКОЛИ відрізняється від попередніх тим,
що базується на реальних ситуаціях людей та компаній, які отримали досвід роботи в умовах війни.

Ми створюємо якісну комунікацію (ком’юніті) з керування ризиками в українському середовищі:

  • об’єднуємо представників різних галузей, бізнесів і видів діяльності (лісова, військова, медична, енергетична, сільськогосподарська, машинобудівна, добувна, виробнича, торгівельна, освітня галузі та інші);
  • даємо знання, необхідні для різних професій та посад (власник, директор, спеціаліст з охорони праці, аудитор, керівник підрозділу);
  • поєднуємо теорію з практикою.

Зареєструватись

ЧОТИРИ модулі, адаптовані під реалії воєнного часу. Програма модулів відповідає на головне запитання: як системі управління БЗР бути ефективною в екстремальних умовах? Це іспит на здатність підприємств до виживання у надважкі часи (особливо зараз):

  1. Лідерство – що це таке в наших умовах? Хто такий лідер, як проявляється лідерство та як змінюється в умовах війни?
  2. Системне управління ОЗіБП – контекст системи управління охороною здоров’я та безпекою праці (відповідно до вимог ISO 45001:2018), розуміння організації, робочого середовища, потреб, очікувань працівників, елементи системи управління ОЗіБП та їх взаємозв’язок.
  3. Керування ризиками в системі управління ОЗіБП – що змінилося під час війни, прикладні інструменти для підтримки функціонування. З чого почати ? Як оцінити? Оперативна оцінка і керування.
  4. Ментальне здоров’я та психологічна безпека – тема номер один для всіх і кожного зараз.
Експерт Аршимова Джаннет