Наша мета – підготовка українських спеціалістів з керування ризиками в системах управління безпекою та здоров’ям на роботі, які працюють в умовах воєнного стану.
Разом з вами створюємо якісний комунікаційний простір з керування ризиками в українському середовищі:
об’єднуємо представників різних галузей, бізнесів і видів діяльності (лісова, військова, медична, енергетична, сільськогосподарська, машинобудівна, добувна, виробнича, логістична, торгівельна, освітня галузі та інші);
даємо знання, потрібні для різних професій та посад (власник, директор, спеціаліст з охорони праці, аудитор, керівник підрозділу);
поєднуємо теорію з практикою;
Ми прагнемо і зробимо все, щоб ШКОЛА була ЖИВОЮ і ПРО ЛЮДЕЙ!
ЧОТИРИ модулі, програма яких відповідає на головне запитання: як системі управління БЗР бути ефективною в екстремальних умовах?
Це іспит на здатність підприємств до виживання у надважкі часи:
Лідерство: хто може бути лідером, як проявляється лідерство, як воно трансформується під час війни, та як створити умови для появи нових лідерів.
Системне управління ОЗіБП: контекст системи управління охороною здоров’я та безпекою праці (відповідно до вимог ISO 45001:2018), розуміння організації, робочого середовища, потреб, очікувань працівників, елементи системи управління ОЗіБП та їх взаємозв’язок.
Керування ризиками в системі управління ОЗіБП: що змінилося під час війни, прикладні інструменти для підтримки функціонування. З чого почати ? Як оцінити? Оперативна оцінка і керування.
Ментальне здоров’я та психологічна безпека – тема номер один для всіх і кожного зараз. Як підтримувати психічне здоров'я працівників, зменшувати стрес та підтримувати ефективність роботи у надважких умовах.
Ми отримали грант на розвиток Європейської школи ризиків, та маємо можливість спільно з фахівцями з безпеки праці в Україні зробити підприємства безпечнішими.
Які можливості отримають студенти школи?
Тепер ми зможемо забезпечити безплатне навчання для певних категорій спеціалістів:
1. Фахівців з безпеки праці, які є особами з інвалідністю;
2. Викладачів, реабілітологів та інших фахівців, які працюють у проєктах, що допомагають особам з інвалідністю адаптуватися до нових умов роботи, нових робочих місць;
3. Роботодавців або представників підприємств, які облаштовують робочі місця для осіб з інвалідністю.
А поки що дозвольте трохи вас познайомити із проєктом One Percent Safer.
"Сьогодні люди втрачають життя через роботу, яку вони виконують: 2,93 мільйона втрачених життів на рік, тобто одне життя кожні десять секунд. Через ці трагічні випадки реальні люди перетворюються на статистику… Я створив One Percent Safer, тому що не можу погодитися з цією статистикою – і я знаю, що всі ми маємо в собі силу внести зміни та створити безпечніший світ." - це слова Андрія Шармана, засновника та голови опікунської ради One Percent Safer Foundation. 🤝
Проєкт One Percent Safer – це не просто благодійна організація, а справжній оберіг для нашого світу, який завдяки книзі «Один відсоток безпечніше» змінює світ!
Чому так?
Бо сама книга змінює бачення щодо безпеки життя. Це посібник про безпеку і про людей, який допомагає створити безпечні умови праці.
137 розділів книги, які зроблять вашу організацію на один відсоток безпечнішою.
І ще завдяки тому, що 100% прибутку від книги «Один відсоток безпечніше» та інших продуктів проєкту потрапляє безпосередньо до фонду, який допомагає зробити наше оточення безпечнішим та щасливішим.
One Percent Safer Foundation працює в трьох напрямках:
1. Боротьба з бідністю фахівців з охорони праці,
2. Покращення освіти з безпеки праці,
3. Підтримка громадських ініціатив для розвитку безпеки та здоров'я на роботі.