![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/cZL6nspUcYdUs6sbUiMuvhpb6-sY1X-d.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=450bbc621f830bd49da4dcd541ea8f3e)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/xkPqJDJHhLwnQ7qprnfnITb6FtdRKjSm.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=053c6c60a92fd74d6a09622bc607ba7d)
Як укріпити здоров’я, працюючи віддалено
03.01.20212020 рік уніс значні корективи в наш звичний спосіб життя. Пандемія COVID-19 змусила людину максимально ізолюватися від навколишнього світу й уникати соціальних контактів. Така необхідність багатьох із нас спонукала у своїй домівці поєднувати особисте життя та виконання трудових обов’язків. Як у такій ситуації зберегти й укріпити здоров’я? Ось декілька порад.
Зволожувач повітря
Із настанням холодів в оселях вмикають опалення та обігрівачі. Зазвичай, щоб зберегти тепло, вікна тримають зачиненими. Через це в приміщенні знижується вологість повітря та збільшується кількість пилу, бактерій, вірусів. Сухе повітря призводить до пересихання та навіть утворення тріщин слизових оболонок рота, носа, горла. Через такі мікротріщини в організм проникають віруси та шкідливі бактерії, наражаючи людину на ризик захворіти.
Тому для профілактики гострих респіраторних захворювань у дітей та дорослих важливо зволожувати повітря. Ліпше це робити за допомогою спеціального пристрою з ультразвуковою технологією зволоження і вбудованим гігрометром. Такий зволожувач автоматично підтримує сталий рівень зволоження (оптимальний рівень має становити не менше ніж 50%).
Очищувач повітря
Віднедавна вчені багатьох країн б’ють на сполох з приводу шкідливого для здоров’я людини впливу мікрочастинок розміром pm2,5 і pm10, яких особливо багато в приміщеннях офісів та осель. Вони небезпечні тим, що легко проникають у легені та кров і можуть викликати запальні процеси і хронічні захворювання.
Позбутися цих мікрочастинок допоможе очищувач повітря. Наприклад, такий, що має вугільний або фотокаталітичний фільтр.
Але не треба забувати й про періодичне провітрювання. Адже в приміщенні повітря завжди більш забруднене, ніж на вулиці, навіть якщо поряд автомагістраль.
Повний текст статт читайте у Кабінеті ОП