Онлайн-марафон: Безпека на кожному підприємстві – 2021

28 квітня 2021 року журнал «Охорона праці» спільно з Європейським співтовариством з охорони праці (ESOSH) провели онлайн-марафон «БЕЗПЕКА НА КОЖНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ – 2021»

11:00 -14:00

БЕЗПЛАТНО

Формат проведення online:

  • ZOOM 
  • FACEBOOK

Мета марафону: привернення уваги суспільства, державних інституцій, роботодавців до питань безпеки праці та здоров’я працівників.

Така подія відбулася в Україні вперше і пройшла під гаслом Всесвітнього дня охорони праці 2021 року:

Передбачати, готуватися та реагувати на кризу. Інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі

Онлайн-марафон - це майданчик, на якому провідні компанії продемонстрували зроблені кроки і реальні досягнення щодо забезпечення безпечних і здорових умов праці на виробництві. Під час заходу підприємства  продемонстрували відеозапис із виробничих майданчиків про поліпшення умов праці та зниження ризиків. Такі реальні успішні історії стануть прикладом турботи про власних працівників та заохочуватимуть інші компанії удосконалювати безпеку праці на своїх виробництвах та в країні загалом.

У заході взяли участь представники великих підприємств України, Міжнародної організації праці, Міжнародної асоціації соціального забезпечення ISSA, Державної служби України з питань праці, міжнародні та вітчизняні експерти.

В запису на вас чекають

1. Обговорення за участю провідних фахівців, а саме

Антоніу Сантуш (Antonio Santos), Менеджер Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні»

Гельмут Енес (Helmut Ehnes), Генеральний секретар ISSA Mining

Стюарт Кернегі (Stewart Carnegie), Велика Британія, сертифікований експерт з безпеки праці CE ESOSH, з більш ніж 20-річним міжнародним досвідом у галузях нафтогазовій, енергетичній та цивільного будівництва

Джаннет Аршимова (Jennet Arshimova), Викладач NEBOSH, член Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) та Cambridge Behavioural Center, коуч, наставник, тренер

Андрій Мусійовський, Головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України

Богдана Сенченко, Керівник проектів з охорони праці на інвестпроектах в Kernel

2. Виступи з демонстрацією практичного досвіду міжнародних та вітчизняних експертів

Ознайомитись з презентаціями та відеороліками Марафону 

3. Найкращі ведучі

Дмитро Матвійчук, Головний редактор журналу «Охорона праці»

Ольга Богданова, Голова правління Європейського співтовариства з охорони праці (ЄСОП), к.т.н. за спеціальністю «Охорона праці»

Подивитись відеозапис Марафону

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»