Оформлення документів під час здійснення перевірок представниками Держпраці. Відеозапис

Пакет 3 в 1: запис Вебінару, презентація, стаття з відповідями на 13 найбільш гострих запитання  

Автори:

 • Федоренко Микола
 • Зинаіда Якименко

Пакет включає:

 • Запис вебінару (4 години)
 • Презентацію спікера 
 • Стаття з відповідями на 13 найбільш гострих запитань

Дата вебінару: 6 квітня 2021 р., 

Вебінар дасть Вам змогу:

 • Ознайомитися з основними вимогами щодо оформлення документів, які складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю Держпраці (наказ Мінекономрозвитку від 27.10.2020 № 2161)
 • Визначитися з правами та обов’язками роботодавців під час проведення перевірок
 • Дізнатися про типові порушення, які виявляють під час перевірок представники Держпраці
 • Розглянути проблемні питання, що виникають під час проведення перевірок Держпраці
 • Отримати фахові рекомендації щодо вирішення таких питань
 • Отримати інформацію про можливі санкції, пов’язані з проведенням перевірок Держпраці

Стаття дасть Вам змогу отримати відповіді на 13 найбільш гострих запитань:

 1. Який порядок дій роботодавця, коли представник Держпраці  хоче провести перевірку без надання установлених чинним законодавством документів  (направлення, наказу, повідомлення тощо) ? Які умови не допуску представника Держпраці  до перевірки?
 2. Які умови перенесення строку проведення перевірки або виключення суб’єкта господарювання із затвердженого річного Графіку проведення планових перевірок?
 3. Чи є правомірною вимогою представника Держпраці щодо надання під час проведення перевірки копії (зокрема, й електронної) наявного пакету нормативних документів суб’єкта господарювання?
 4. Чи є правомірними вимоги представника Держпраці щодо виконання вимог законодавчих актів, які не мають підзаконних актів, а також кодексів усталеної практики та національних стандартів (зокрема, щодо проведення аудиту, психофізіологічної експертизи)? 
 5. Відповідно до п.3.8 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) «перевірка знань працівників з питань охорони праці проводиться за нормативно-правовими актами з охорони праці, додержання яких входить до їхніх функціональних обов'язків». Чи є правомірною вимога представник Держпраці щодо не проходження робітниками, які залучаються до виконання робіт, нормативних документів, що внесено до Покажчика нормативно-правових акті з охорони праці (НПАОП)?
 6. У яких випадках представник Держпраці має право зупинити виконання робіт або експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки ? У яких випадках представник Держпраці не має право накладати санкції на суб’єкта господарювання?
 7. Хто є арбітром вирішення спірних питань, пов’язаних з проведенням перевірки суб’єкта господарювання, та правомірності оформлених за результати перевірки  документів ? Чи допускається проведення аудиту на відповідність результатів проведеної перевірки вимогам чинного законодавства? Яким чином вирішувати питання, коли висновок попередньо проведеного  суб’єктом господарювання аудиту не співпадає з висновком представника Держпраці?
 8. У яких випадках за результатами перевірки представник Держпраці має право анулювати документи дозвільного або декларативного характеру, а також вимагати вилучення суб’єкта господарювання з Єдиного державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань?
 9. Які максимально допустимі термін усунення виявлених під час перевірки представником Держпраці порушень та порядок дій, коли порушення не можуть бути виконані в установлені приписом терміни?
 10. Яким чином діяти суб’єкту господарюванню у разі виявлення під час перевірки представником Держпраці порушень нормативних вимог, на усунення яких недостатньо коштів (зокрема, у зв’язку із скрутним фінансовим становищем)?
 11. На підставі яких документів визначається ступінь ризику суб’єкта господарювання під час проведення заходу державного нагляду (контролю)?
 12. Обмеження щодо проведення перевірок в умовах короновірусу (локдауну) та зонах проведення антитерористичної операції?
 13. Які основні напрямки проведення перевірки?

Детальніше про ПАКЕТ 3в1

Придбати запис зі знижкою

Автор Федоренко Микола
Зовнішній експерт Якименко Зінаїда