Умови користування сайтом

Використання матеріалів сайту

Журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ» (далі – Журнал) дає Вам можливість переглядати і завантажувати матеріали сайту Журналу (далі – Сайт) за умови, що вони використовуватимуться з дотриманням законодавства у сфері охорони авторського права та/або суміжних прав, зокрема зі збереженням Вами відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах Сайту і будь-яких їхніх копіях.

Заборонено змінювати матеріали Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді чи використовувати будь-яким іншим чином у суспільних або комерційних цілях, якщо ці дії не були погоджені з редакцією Журналу.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій. Журнал не гарантує точності й повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на Сайті. Журнал у будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на Сайті, у згадані в них продукти, а також змінювати ціни.

У разі застарівання матеріалів і послуг на Сайті Журнал не зобов’язаний їх оновлювати. Журнал за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку чи даних або від припинення ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або є результатом використання Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Ви погоджуєтеся надати достовірну й точну інформацію про себе та свої контактні дані.

Після реєстрації Ви отримуєте логін і пароль, за збереження й безпеку яких несете відповідальність тільки Ви. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Ви зобов’язані повідомити нам про це.

Зворотний зв’язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на Сайті, Ви несете відповідальність за їхній зміст, тобто за те, що це повідомлення не є незаконним, загрозливим, наклепницьким, не ображає моральність, не порушує авторські права, не пропагує ненависть, насильство, дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України.

Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення Журнал може видаляти без Вашої на те згоди, а також безплатно використовувати на свій розсуд. Журнал не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену на сайті користувачем.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації про відвідування Вами Сайту (докладніше див. Положення обробку та захист персональних даних). Це може бути запис одного чи декількох файлів cookie або анонімних ідентифікаторів.

Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, наприклад рекламними послугами, які можуть з’явитися на інших сайтах.

Повідомлення і розсилки

Журнал може направляти Вам повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), надіслані Вами через форму зворотного зв’язку, а також під час замовлення товарів та/або послуг, управління замовленнями, видачі товарів, надання послуг. Журнал здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, смс-повідомлень, повідомлень в Viber, мобільному додатку, у веб-браузері.

Журнал також може направляти Вам інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди і знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію про товари та/або послуги, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг.

Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої Вами через Сайт або під час замовлення товарів та/або послуг через Сайт. Журнал здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді.

Ви можете в будь-який час відмовитися від отримання інформаційних і маркетингових розсилок, написавши листа на адресу: office@ohoronapraci.kiev.ua