Постанова КМУ від 25.03.2022 № 368

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом»

Внесено зміни до ліцензування внутрішніх та міжнародних перевезень вантажними автомобілями та автобусами на період дії воєнного стану в Україні. Зокрема, ліцензія на провадження такої господарської діяльності видається на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 календарних днів, наступних за днем його припинення або скасування, за встановленими формами Заяви та Відомостей про транспортні засоби в електронній формі через інформаційну систему Укртрансбезпеки. Така ліцензія підлягає анулюванню протягом 60 календарних днів після закінчення вищезазначеного строку.

Ліцензії на період дії воєнного стану в Україні на провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень пасажирів автобусами, міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями видаються без підтвердження здобувачами таких ліцензій трирічного досвіду роботи за визначеними видами господарської діяльності.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/368-2022-%D0%BF#Text