![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
З ювілеєм!
07.11.2021Сьогодні, 7 листопада, головному редактору журналу «Охорона праці» Дмитру Матвійчуку виповнилося 65 років.
Дванадцять років він очолює провідне та найбільш тиражоване видання в галузі охорони праці в Україні. Здається, звичайна робота головного редактора – це тематичне спрямування видання, пошук нових авторів та читачів, збільшення тиражу, зведення балансу. Але в Україні, мабуть, уже немає фахівця з охорони праці, який би не знав прізвища цієї людини, або хоч раз у житті не тримав у руках кольоровий журнал із назвою «Охорона праці», написаною чорним на жовтому тлі.
Навколо нашого видання відбувається стільки подій, які ледве-ледве вдається «переварювати» творчим та технічним працівникам редакції! Це семінари, вебінари, конференції, конкурс дитячого малюнка та освітні проєкти в галузі охорони праці. Енергія та натхнення Дмитра Матвійчука не мають меж та невичерпні. Кожен черговий проєкт завершується початком нового. І кожен новий проєкт обов’язково привносить в охорону праці нові знання та новий професійний досвід. Без сумніву, така не дуже шанована в державі сфера – охорона праці – підтримується зокрема й завдяки діяльності журналу «Охорона праці» та його головного редактора Дмитра Матвійчука.
Колектив журналу вітає свого керівника з ювілеєм. Здоров’я, натхнення, невичерпного джерела творчості та постійного збільшення тиражу!!!