![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Визначено переможців у Житомирській області
15.04.2024Визначено переможців регіонального туру XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» у Житомирській області.
На конкурс надіслано 103 малюнки юних художників з цієї області. У роботах конкурсанти висвітлювали теми безпеки на роботі, безпеки життєдіяльності, безпеки під час війни тощо. Журі у складі представників Профспілки працівників освіти і науки, художників, викладачів, експертів з ОП обирало переможців, ураховуючи самостійність, відповідність роботи тематиці та умовам конкурсу, а також рівень художньої майстерності. Роботи переможців візьмуть участь у фінальному турі конкурсу.
І вікова група (від 6 до 10 років):
- І місце – Мельник Даніїл, м. Коростишів;
- ІІ місце – Недрига Марія, м. Коростишів;
- ІІІ місце – Новікова Софія, смт Хоршів.
ІІ вікова група (від 11 до 14 років):
- І місце – Гора Діана, с. Старосілля;
- ІІ місце – Матвієнко Ілона, с. Кам’янка;
- ІІІ місце – Патей Олександр, м. Бердичів.
ІІІ вікова група (від 15 до 18 років):
- І місце – Сулла Софія, м. Житомир;
- ІІ місце – Довгань Аліна, с. Березівка;
- ІІІ місце – Харук Вікторія, с. Волиця.