![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Вітаємо з Новим роком!
29.12.2023Шановні друзі!
Журнал «Охорона праці» щиро вітає вас із Різдвом Христовим і Новим 2024 роком!
Разом з вами ми перегорнули ще одну сторінку нашого життя у важкий для українського народу час. Працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань у сфері безпеки та здоров’я на роботі й соціального захисту працівників. Дякуємо за вашу довіру та співпрацю!
Нині кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення загарбницької війни, розв’язаної російським агресором у нашій країні. Про повернення додому рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння важких ран у людських серцях.
Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, плюндрують нашу землю, нищать нашу спадщину та довкілля, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити рідну країну кожен на своєму громадському «фронті». Адже крім зовнішнього явного ворога українцям потрібно здолати ворога внутрішнього – корупцію, який роз’їдає наше суспільство та державу із середини, ставить під загрозу майбутнє України в цивілізованому європейському суспільстві.
Віримо в те, що прийдешній рік буде кращим, успішнішим, щасливішим, а головне – переможним і мирним! Нехай найзаповітніші мрії обов’язково здійсняться, у ваших оселях запанують добробут і затишок, щастя і радість.
ПЕРЕМОГИ й миру всім нам – миру в сім’ях, миру в серцях і миру в нашій рідній країні!
СЛАВА УКРАЇНІ!