![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Вітаємо переможців у міжнародній номінації!
23.04.2024Цього року організатори Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» поширювали оголошення про конкурс серед своїх партнерів та друзів з європейських країн.
Тож на конкурс надійшло 15 робіт у паперовому вигляді: 12 робіт з Італії одна з Польщі, одна зі Словаччини та одна з Латвії. Автори малюнків – діти, що через війну були змушені виїхати з України. Ми виділили ці роботи в окрему номінацію. Журі, що складалося з експертів з ОП, обрало три найкращі малюнки. Переможцями стали:
- Дубовик Олександра, м. Мондрагоне, Італія;
- Місько Софія. м. Мондрагоне, Італія;
- Перехрест Олександр, м. Кошице, Словаччина.
Олександр Перехрест став переможцем уже вдруге. Минулого року він посів третє місце у третій віковій групі.