![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
В Україну прибув новий координатор
16.11.2021
В Україну прибув новий координатор проєкту Євросоюзу та Міжнародної організації праці (ЄС-МОП) «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» Жолт Дудаш.
Він замінив свого попередника Антоніу Сантуша, який обіймав посаду впродовж останніх чоти
ох років.
Жолт Дудаш має понад 11 років досвіду роботи в МОП:
- Головний технічний радник із питань покращення дотримання трудового законодавства, трудових відносин і соціального діалогу в Грузії, включно з відновленням інспекції праці, розробленням та ухваленням Закону про БЗР тощо
- Член групи МОП із моніторингу дитячої праці на збиранні бавовни в Узбекистані
- Головний технічний радник у консорціумі з протидії торгівлі людьми МОП-ОБСЄ-МОМ-МЦРМП на Кавказі (Вірменія, Азербайджан, Грузія)
- Понад 11 років досвіду роботи в Міжнародному русі Червоного Хреста й Червоного Півмісяця
- Магістр економіки
Його дебютом в Україні стала участь у ІІІ Міжнародній будівельній конференції «Безпека праці в будівництві: практики, технології, інновації», організаторами якої були журнал «Охорона праці» та Профспілка працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів.
15 листопада відбулася зустріч Жолта Дудаша з вітчизняними фахівцями та експертами. Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH) представляли Ольга Богданова, Сергій Росс, Тетяна Годяк, Світлана Сокуренко та Михайло Сьомін; Міжнародну організацію праці (МОП) – Інна Голюк та Софія Литвин. Дмитро Матвійчук приймав гостей у редакції журналу «Охорона праці».
Під час зустрічі обговорювали сильні позиції України з безпеки та охорони праці, впровадження проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» та роботу з документацією європейського формату. Ознайомилися з такими проєктами журналу, як «Лідер року» та «Охорона праці очима дітей». Розглянули проєкти ESOSH – Тренінги, Рух за безпечну працю та проєкти зі студентами. Було презентовано 11-й номер журналу «Охорона праці».