Редакція журналу «Охорона праці»

Унаслідок бойових дій постраждали 336 працівників, 113 з них загинули

20.06.2022

Із початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 173 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 336 працівників (+7 за останній тиждень), 113 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована:

  • у Миколаївській області – 64 потерпілих, 26 з яких травмовані смертельно;
  • Києві – 60 потерпілих, 20 смертельно;
  • на Донеччині – 40 потерпілих, 8 смертельно;
  • у Чернігівській області – 24 потерпілих, 7 смертельно,
  • у Сумській області – 22 потерпілих, 8 смертельно;
  • на Київщині – 21 потерпілий, 8 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників унаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усіх працівників, потерпілих під час роботи внаслідок бойових дій, Фонд соціального страхування України забезпечує страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілих зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог Фонд також забезпечує щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначають для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість потерпілих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Використано матеріал 

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»