![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Представляємо переможців конкурсу «Лідер року» – 2021: Тетяна Годяк
07.06.2021У номінації «Кращий фахівець з упровадження системи управління ризиками на підприємстві» звання лідера здобула Тетяна Годяк, в. о. директора департаменту з охорони праці компанії «Нова пошта».
Конкурс «ЛІДЕР РОКУ у сфері управління ризиками» журнал «Охорона праці» започаткував у 2014 році. За минулі роки переможцями конкурсу стали: 18 підприємств і 19 фахівців. Цього року до лав лідерів вступили ще два підприємства і троє фахівців.
У структурі охорони праці «Нової пошти» Тетяна Годяк почала працювати у 2014 році на посаді аудитора умов праці, а вже наступного року очолила відділ охорони праці компанії.
З 2019 року пані Тетяна – представник «Нової пошти» у раді директорів Європейського співтовариства з охорони праці (ESOSH).
Є сертифікованим аудитором з міжнародної системи професійної безпеки і здоров’я ISO 45001.
З часу формування відділу охорони праці займалася створенням СУОП та усім комплексом питань у сфері безпеки праці. Серед її професійних досягнень – упровадження на підприємстві системи менеджменту професійної безпеки і здоров’я за стандартом ISO 45001:2018, супровід сертифікаційного аудиту та отримання сертифікатів підрозділами компанії.
Багато уваги приділяє якості засобів індивідуального захисту співробітників, автоматизації процесів документообігу з охорони праці, навчанню з питань безпеки праці та здоров’я, розвитку ризик-менеджменту.
Постійний учасник міжнародних конференцій, практикумів, тренінгів, семінарів тощо.