![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Перший малюнок від учасника Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
13.12.2021
До територіального органу Держпраці у Житомирській області надійшов перший малюнок від учасника Конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»!
??
Як-то кажуть, початок покладено!
Нагадуємо, що Конкурс проводиться по всій Україні вже 11-й раз! Малюнки прийматимуться до 15 лютого 2022 року територіальними органами Держпраці в усіх областях України (контактна інформація територіальних органів Держпраці тут https://dsp.gov.ua/kontaktna-informatsiia-terytorialnykh/). Взяти участь можуть діти віком від 6 до 18 років. Вимоги до малюнків, умови організації та проведення конкурсу, правила оцінювання та іншу потрібну інформацію ви знайдете за посиланням https://ohoronapraci.kiev.ua/.../polozenna-konkursu....
Якщо ж Ви бажаєте стати спонсором або долучитися до організації й проведення Конкурсу, телефонуйте за номером +380509193998.