Редакція журналу «Охорона праці»

Перші переможці

02.03.2023

У трьох областях, на які поширюється юрисдикція Північно-Східного міжрегіонального управління Держпраці, визначено переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".

Понад 1,5 тисячі юних художників Полтавщини, Сумщини та Харківщини цього року долучились до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»-2023.

Журі, у складі яких були представники управлінь інспекційної діяльності Північно-Східного міжрегіонального управління Держпраці, соціальних партнерів, навчальних закладів, об’єднань роботодавців та профспілок, розглядали роботи, які надійшли також і з Кіровоградської та Дніпропетровської областей. Була навіть одна робота з Донецької області, Бахмутського району.

Така активність дітей достеменно свідчить про їх інтерес до питань охорони праці, а також усвідомлення необхідності та важливості вивчення і додержання правил безпеки у всіх сферах життя.

Найбільша кількість малюнків цього року відображала вплив агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності. Та не менше робіт учасників було присвячено воїнам та волонтерам, які боронять нашу Батьківщину, дозволяючи нам жити мирним життям і дбати про виховання наступного покоління.

Джерело

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»