![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Переможці з Вінниччини
12.04.2024Визначено переможців регіонального туру XIII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей –2024» у Вінницькій області.
На конкурс надіслано 314 робіт юних художників з цієї області. У роботах конкурсанти висвітлювали теми безпеки на роботі, безпеки життєдіяльності, безпеки під час війни тощо. Журі у складі представників Профспілки працівників освіти і науки, художників, викладачів, експертів з ОП обирало переможців, ураховуючи самостійність, відповідність роботи тематиці та умовам конкурсу, а також рівень художньої майстерності. Роботи переможців візьмуть участь у фінальному турі конкурсу.
І вікова група (від 6 до 10 років)
- І місце – Візнюк Марія, м. Бершадь;
- ІІ місце – Бучацька Еліна, с. Вербка;
- ІІІ місце – Ладанюк Захар, м. Вінниця.
ІІ вікова група (від 11 до 14 років):
- І місце – Безп’ятчук Єлизавета, с. Богданівка;
- ІІ місце – Іванюта Вероніка, м. Вінниця;
- ІІІ місце – Лисецький Олексій, м. Вінниця.
ІІІ вікова група (від 15 до 18 років):
- І місце – Лясота Ірина, с. Могилівка;
- ІІ місце – Сулімчук Кира, с. Верболози;
- ІІІ місце – Луканіна Ілона, м. Вінниця.