![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Нагородження переможців на Прикарпатті
26.04.202424 квітня у приміщенні Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей відбулося нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей".
З вітальним словом виступили співорганізатори конкурсу: Володимир УЄВИЧ, голова Ради профспілок області, та Зоряна КОРОЛЬ, голова Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
14 переможців у трьох вікових категоріях було нагороджено цінними подарунками та дипломами Ради профспілок області. Нагородження відбулось в урочистій атмосфері за участю членів журі, вчителів та батьків. Учасників вітали однолітки – тріо бандуристок Івано-Франківської дитячої музичної школи № 3 ім. Кос-Анатольського.
Рада профспілок Івано-Франківської області