![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Нагорода журналу
25.04.2024Редакція журналу «Охорона праці» цього року зібрала в себе понад 4500 малюнків, що було подано на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Усі їх ми розпаковували, сортували, розглядали, обговорювали, сперечалися. Працівники редакції спілкувалися з багатьма батьками, керівниками гуртків, учителями. Дізнавалися історії малюнків та їхніх авторів, і тоді роботи поставали перед нами в новому світлі.
До фіналу журі відібрали лише 233 роботи, так мало бути за умовами конкурсу. Та ми вирішили обрати найкращі малюнки серед тих, що не потрапили в фінал, і відзначити їх авторів.
За результатами голосування колективу редакції переможцями стали:
- І вікова група (від 6 до 10 років) – Іващенко Єлизавета, м. Ромни, Сумська обл.
- ІІ вікова група (від 11 до 14 років) – Тимків Андрій, м. Івано-Франківськ
- ІІІ вікова група (від 15 до 18 років) – Гольцева Анастасія, Сумська обл.