![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
«Охорона праці очима дітей» – 2020. Альбом
01.10.2020Шановні колеги, партнери, друзі! Даруємо альбом з малюнками переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 2020 року.
Організатор конкурсу – журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ» за підтримки Державної служби України з питань праці.
На жаль, до альбому потрапили не всі малюнки, які вийшли у фінал, тому що їх дуже багато – більше ніж 200. Тож ми вимушені були застосувати метод випадкового відбору.
Дякуємо всім, хто допомагає і направляє наших дітей на шляху до формування свідомого і відповідального ставлення до особистої безпеки та безпеки тих, хто їх оточує.
Використовуйте альбом у своїй роботі, сприяйте формуванню в суспільстві високого рівня культури безпеки.
Водночас оголошуємо про старт
Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка
«ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» 2021 року!
Як стати його учасником – дивіться на нашому сайті ...ДИВИТИСЯ