![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Кіровоградська область: переможці регіонального туру
04.05.2022У територіальному управлінні Держпраці підбили підсумки конкурсу малюнка «Охорона праці – очима дітей»: цьогоріч учні надіслали 234 роботи. Журі під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Віталія Заніздри за участі представників профспілок, освіти та Фонду соціального страхування відібрали 9 робіт переможців у 3 вікових групах.
У своїх роботах діти розкрили тему безпеки праці у травмонебезпечних галузях: гірничовидобувній, будівництві, деревообробці, медицині, електрогосподарстві тощо. Роботи учасників містять слогани та поради про переваги безпечної праці: здоровя та життя замість інвалідності та самотності.
Переможці обласного етапу конкурсу:
I група (від 6 до 10 років):
- 1 місце – Каріна Вдовенко, м. Знам’янка;
- 2 місце – Олександр Зварич, м. Кропивницький;
- 3 місце – Іванна Поліщук, смт. Компаніївка.
II група (від 11 до 14 років):
- 1 місце – Аріна Бабій, м Кропивницький;
- 2 місце – Софія Волошенюк, с. Гурівка;
- 3 місце – Жанна Дементьєва, смт. Петрове.
ІІІ група (від 15 до 18 років):
- I місце – Іван Горбатюк, с Перегонівка;
- II місце – Дарина Поповкіна, м. Кропивницький;
- II місце – Софія Чаловська, м. Кропивницький.
Управління Держпраці у Кіровоградській області щиро дякує всім учасникам за активність, розуміння та небайдужість до проблеми безпеки праці своїх батьків та інших працівників. Особливо це актуально в умовах війни, коли на територіях, де не ведуться бойові дії, має посилено працювати українська економіка і забезпечувати життєдіяльність держави.
У зв’язку із рашистською воєнною агресією до редакції журналу «Охорони праці» малюнки переможців надійшли поки що у відсканованому вигляді. Проте, сподіваємось, незабаром ми отримаємо оригінали цих чудових малюнків.