![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Гумор – як зброя
25.03.2023Українці вирізняються вмінням гуртуватися, вправно воювати, а ще – невмирущим почуттям гумору. І оскільки люди, які вміють посміятися, живуть довше, ми пропонуємо добірку мемів і жартів про війну як інструмент інформаційної протидії ворогу.
Українці творчо борються з російською дезінформаційною машиною, придумуючи нові слова або використовуючи традиційні слова в новому значенні. І таким чином заганяють у ступор російських коментаторів.
Неологізми українців: «могилізація», «бавовна», «мопеди», «блєдіна», «мордор», «рашизм», «орки», «наволонтерити», «путлер» тощо.
Мовні меми росіян: «паляниця-полуніца», «електрохарчування», «немає сечі терпіти борошна», «смерть катам», «жест доброй волі», «нікакой панікі нєт».
У статті використано ілюстрації з інтернет-ресурсів