![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
8 жовтня – День професійних спілок України
08.10.2023Цього дня професійні спілки України відзначають своє свято, що символізує об’єднання та солідарність тих, хто працює на благо своїх професійних інтересів. Головна мета діяльності профспілок – захист професійних, трудових, соціально-економічних прав та законних інтересів своїх членів, поліпшення умов праці, ініціювання соціальних реформ і сприяння розвитку освіти та культури в Україні, вирішення питань соціально-трудової сфери.
Сьогодні профспілки є рівноправним соціальним партнером і уряду, і роботодавців. Просуваючи принципи соціальної справедливості, представляючи інтереси працівників, захищаючи їхні законні права, вони роблять свій внесок у розвиток нашої країни. Будучи наймасовішою громадською організацією, Федерація профспілок України будує свою роботу в умовах демократії, у соціально орієнтованому, правовому суспільстві.
Профспілковий рух і сьогодні продовжує слідувати своїм головним принципам – людина праці повинна мати стабільну роботу, гідну заробітну плату, безпечні та комфортні умови праці.
З нагоди Дня професійних спілок України хочемо подякувати професійним спілкам, які успішно поєднують свою працю з активною громадською діяльністю, роблячи істотний внесок у розвиток профспілкового руху.
Нехай це свято буде сповнене позитивними емоціями та натхненням. Миру, подальших досягнень, міцного здоров’я та невичерпної енергії у ваших благородних зусиллях. Нехай ваша праця завжди буде поцінованою та визнаною, а ваші ініціативи приносять позитивні зміни в життя наших співгромадян.