![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
6 грудня – День Збройних Сил України
06.12.20236 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Збройні сили України», а з 1993 року саме цього дня почали відзначати професійне свято – День Збройних Сил України.
ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Під час повномасштабної війни це свято стало ще важливішим. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу Батьківщини, ведучи запеклі бої з російськими окупантами на землі, у повітрі й на морі. Вони міцно тримають позиції та вибивають ворога з нашої землі, звільняючи українські міста й села.
Сьогодні ЗСУ – це ті, кому найбільше довіряє український народ і вірить у їх силу й незламність.
Колектив журналу «Охорона праці», як і всі українці, висловлює вдячність усім військовослужбовцям ЗСУ за сумлінне виконання військового обов'язку, відвагу, самопожертву й непереможний характер.
У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Ми завжди пам'ятатимемо їх подвиг.
Бажаємо всім нашим захисникам доброго здоров'я, міцного духу, стійкості у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України та нових перемог.
Слава Збройним Силам України! Слава Україні!