![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
06.12.2021![](/storage/web/source/1/sgat.png)
Вирішення соціальних проблем людей з інвалідністю – одне з найголовніших завдань державної політики України, особливо в період викликів, зумовлених пандемією.
Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя таких людей. Для них важлива можливість жити, самореалізуватися, мати доступ до гідної освіти й робочих місць, відчувати себе рівними серед рівних і не залишатися зі своїми проблемами сам на сам. Інвалідність – це не вирок.
Наш обов’язок – не залишатися байдужими, допомагати насамперед своєю увагою і чуйністю, добрим словом і конкретною справою.