![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
25 грудня – Різдво Христове
25.12.2023Різдво Христове є одним із головних християнських свят. Більшість православних церков світу, як і Римо-католицька церква та більшість протестантських церков, святкують Різдво 25 грудня за сучасним григоріанським календарем чи новоюліанським. Цього року Православна церква України на Архієрейському соборі в Києві ухвалила рішення про перехід на новий календар.
Українці цього дня традиційно відвідують різдвяну службу. Будинок до свята прибирають і накривають столи білими скатертинами, а також ставлять сніп сіна – дідух. Готують смачні й багаті страви, головною з яких є кутя. Діти й підлітки 25 грудня ходять по домівках і співають колядки.
Нині, у цей тяжкий для України час, складно уявити, що може бути легко на серці, коли довкола війна і розпач. Проте світло Різдва здатне проникнути крізь найтемніший морок і подарувати нам віру у краще майбутнє.
Нехай це свято стане часом, коли ми згадаємо про найважливіші речі – мир, любов, родину, щедрість і співчуття. Бажаємо вам, дорогі українці, душевного спокою, тепла та впевненості в тому, що навіть у найважчі миті ми разом і ми сильні, адже згуртовані як нація у прагненні перемоги, миру і свободи. Різдвяна зірка хай освітлює ваш шлях у новому році, наповнюючи серце вірою, надією й любов’ю і зігріваючи душу.
Щасливого Різдва!
Христос рождається! Славімо його!