Редакція журналу «Охорона праці»

20 листопада – День працівників сільського господарства

20.11.2022

Дорогі трудівники сільського господарства!

Щорічно в третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Від стану справ в сільськогосподарській галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут її громадян, здоров'я нації. Розуміємо, як нелегко сьогодні працювати на землі, особливо цього року, коли рашистською мерзотою спаплюжено багато ланів, засіяно вибухівкою, розкрадено техніку, продукцію та зруйновано сільськогосподарські об’єкти. Та незважаючи на це, саме завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Сьогодні весь світ бачить, що без української аграрної продукції в багатьох країнах може настати голод. Тому, щоб її безпечно експортувати, ООН та іншим світовим лідерам довелось навіть домовлятися з нашим ворогом.

Завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Колектив журналу «Охорона праці» дякує всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу країни. Хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – усім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом, за самовіддану працю, за надійність ділових стосунків, за вашу безмежну любов до рідної землі.

Зичимо усім міцного здоров’я, щастя, радості. Хай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»