![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
19 вересня – День працівника лісу
17.09.2021Шановні працівники лісу!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Ваша благородна праця, спрямована на примноження й раціональне використання лісових багатств нашої держави, виплеканих багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу.
Ліси – це безцінний дар природи, найважливіший екологічний і економічний ресурс людства, справжнє багатство України. Збереження, дбайливе і раціональне використання лісових запасів є найважливішим завданням сучасного суспільства, професійною відповідальністю працівників лісового господарства.
Нехай цей день для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.
Щиро зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку, наснаги та сил для реалізації добрих і корисних справ. Нехай натхнення і плідна праця й надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів.
Ми, зі свого боку, і надалі будемо працювати для того, щоб ваші умови праці ставали безпечнішими та комфортнішими.
Ваш журнал «Охорона праці»