![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
17 вересня – День працівника лісу
17.09.2023У професійне свято вітаємо працівників лісу, які піклуються про лісові багатства України, роблять вагомий внесок у захист та поліпшення стану довкілля, своєю працею і турботою сприяють збереженню та примноженню біорізноманіття, забезпечують потреби суспільства в лісовій продукції.
Ліси – це безцінний дар, справжній, живий скарб нашої землі та надійний екологічний щит, який захищає природу і здоров’я людини. Охорона лісу – високе покликання працівників лісового господарства.
На сьогодні лісівники України стикаються з особливими викликами, що постали унаслідок дій російських окупантів. Лісові пожежі, вирубування лісів для військових потреб, забруднення вибухонебезпечними предметами значних територій лісових угідь – це жахливі наслідки війни. Бойові дії призводять до руйнування лісових екосистем, лісової інфраструктури. Це все не тільки спричиняє катастрофічні екологічні проблеми, але й загрожує безпеці та діяльності працівників лісу.
Висловлюємо глибоку вдячність і повагу працівникам лісових господарств за вашу важливу роботу й неоціненний внесок у збереження та відновлення лісового ресурсу, за невтомність і самовідданість у цей важкий час. Ваша праця нині набула особливої ваги, адже ви не лише дбаєте про ліси, ви в умовах війни та небезпеки допомагаєте зберегти цінну природну спадщину для прийдешніх поколінь.
Мирного неба вам, здоров’я, щастя, безпечної праці, добра та достатку.