![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
17 квітня – День пожежної охорони
17.04.2024Цей день нагадує нам про важливість і значущість роботи людей, які, ризикуючи життям і здоров’ям, захищають від вогняної стихії тих, у чию оселю прийшла біда.
Пожежник – не просто професія, це покликання, що потребує відваги, сили та високої майстерності. Працівники пожежної охорони щодня борються з вогняною стихією під обстрілами російських окупантів і з честю виконують свої службові обов’язки, рятуючи від вогню тисячі життів, домівок та інших об’єктів.
Висловлюємо глибоку вдячність всім вогнеборцям за мужність, героїзм і жертовність, за кожне врятоване життя та допомогу у складних ситуаціях. Ці люди – справжні герої, які, незважаючи на важкі часи, виконують свій громадянський та службовий обов’язок. І найголовніше, що кожен із них – щирий патріот своєї батьківщини, вірний присязі та українському народові.