![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/MvKmoJe9u476uOWx54DPD-9b1Fm-0e1L.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=c048d379f8e113a00755a08c673ff53e)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Тернопільщина: обрали 9 найталановитіших
29.03.2021320 дітей узяли участь в обласному етапі конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» цього року. Його мета – привернути увагу учасників до питань охорони праці, а також розвинути їхні творчі здібності. У конкурсі взяли участь учні, вихованці, слухачі загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів.
– Приємно, що кожного року в цьому конкурсі бере участь усе більше дітей. Із їхніх робіт видно, що вони дуже стараються й захоплені темою. Деякі малюнки дуже креативні, – зазначає головний спеціаліст відділу інспекційної роботи організаційно-аналітичного забезпечення ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Тернопільській області Тетяна Піхурська.
Переможців обирає журі на чолі з начальником Управління Держпраці у Тернопільській області Віталієм Мариновським.
– Настільки гарні роботи, що, зізнаюся, було непросто. Ми з колегами радилися й обрали серед 320 малюнків 9 найдостойніших. Їх автори отримають цінні нагороди, – резюмує Віталій Мариновський.
Переможцями конкурсу стали:
У І групі (6–10 років):
- 1 місце – Вікторія Шевчук,
- 2 місце – Станіслав Береза,
- 3 місце – Тетяна Горобець.
У ІІ групі (11–14 років):
- 1 місце – Анна Вишомірська,
- 2 місце – Мар’яна Головко,
- 3 місце Вікторія Романова.
У ІІІ групі (15–18 років):
- 1 місце – Роланд Струк,
- 2 місце – Ірина Трофимчук,
- 3 місце – Наталія Суховінська.