![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/MvKmoJe9u476uOWx54DPD-9b1Fm-0e1L.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=c048d379f8e113a00755a08c673ff53e)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Конкурс «Охорона праці очима дітей» вийшов на фінішну пряму
22.03.2021Завершився перший відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка 2021 року. Творчі роботи переможців в областях надіслано до Києва для участі у другому фінальному турі.
Обласні журі, створені в регіональних управліннях Держпраці, відібрали найкращі дитячі роботи з-поміж тисяч, які надіслали на конкурс школи, ліцеї, коледжі, творчі гуртки, дитячі будинки. Переможці відбіркових турів в областях отримають спеціальні дипломи і подарунки.
Підсумки фіналу конкурсу буде підбито до 28 квітня – Дня охорони праці. Проведення фіналу організовує редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня.
Розуміння безпеки у дитини формується через емоції.
Дмитро Матвійчук, головний редактор журналу «Охорона праці»
Одним із основних завдань конкурсу є формування свідомої позиції молоді як майбутніх працівників стосовно здорових і безпечних умов праці та життєдіяльності людини. Сподіваємось, що пропозиції, які відобразили на своїх малюнках сьогоднішні учасники конкурсу, у подальшому ляжуть в основу законів України у сфері безпеки праці та здоров’я на роботі.