![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/7ekPj8s2oxWcEgb-18fvlZ3NzITsEh2U.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=996ff24aaebee97e1099deaf512216b7)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим
30.12.2020Шановні друзі!
Вітаємо вас з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим!
У минуле відходить рік, сповнений тривожних очікувань і надій на краще. Він показав, що безпека не може бути вибірковою. У світі безліч небезпек, і нам самим потрібно вміти їх прогнозувати, виявляти та усувати.
Увесь цей складний час журнал був із вами – як надійний помічник, порадник і, головне, як джерело нових знань у сфері безпеки та здоров’я на роботі. Разом ми змогли подолати виклики часу і впевнено рухаємося в майбутнє.
Попереду на нас чекає кропітка робота з підготовки та впровадження в життя нового законодавства з охорони праці, кардинальна перебудова систем управління охороною праці як на державному рівні, так і на рівні підприємств. І головне, зміна мислення всіх і вся – від рядового працівника до роботодавця. Разом ми це зробимо!
Щиро вдячні вам за співпрацю, прихильність і розуміння.
Будьте здорові, уважні до себе та своїх рідних і залишайтеся з нами в новому році.
Ваш журнал «Охорона праці