Федоренко Микола

Вебінар на тему «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист «Робота на висоті». Фахова оцінка та рекомендації»

15.05.2023

Вебінар на тему «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист «Робота на висоті». Фахова оцінка та рекомендації»

26 травня 2023 року

11:00–12:00

ZOOM

Вартість: 390 грн з ПДВ

Участь для передплатників КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ безплатна

Спікер: Микола Федоренко 

Зареєструватись

Третій вебінар із циклу вебінарів про застосування чек-листів у сфері охорони праці.  

У циклі вебінарів розглянемо розміщені на порталі Pratsia.in.ua чек-листи.

Кожен фахівець з охорони праці мав справу з питаннями організації робіт на висоті. На перший погляд, все просто, адже є Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті (НПАОП 0.00-1.15-07), які «встановлюють єдиний порядок організації і виконання робіт на висоті з метою забезпечення безпеки працівників», але, на думку автора, є багато неоднозначних моментів, пов’язаних з організацією безпечного проведення робіт на висоті.

Спікер опублікував 27 статей на тему виконання робіт на висоті та має великий досвід проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків, пов’язаних з такими роботами. Спираючись на набутий досвід, автор поділиться особливостями вживання термінології (зокрема, термінів «роботи на висоті», «роботи, пов’язані з підійманням на висоту»), розгляне нормативну базу та запропонує способи розв’язання проблемних питань з організації робіт на висоті, докладно проаналізує розроблений Держпраці чек-лист «Роботи на висоті» та надасть рекомендації щодо приведення чек-листа до належного фахового рівня.

У програмі:

  • Нормативна база, що стосується організації робіт на висоті
  • Термінологія, пов’язана з роботою на висоті
  • Типи технічних засобів, які використовуються під час проведення робіт на висоті
  • Ґрунтовний розбір та рекомендації щодо вдосконалення чек-листа «Роботи на висоті», розміщеного на порталі Pratsia.in.ua
  • Практикум: наприкінці вебінару буде проведено тренінг з об’єктивного розслідування нещасного випадку, пов’язаного з монтажем побутового кондиціонера з використанням приставної драбини (відеоприклад)

Зареєструватись

Автор Федоренко Микола