Редакція журналу «Охорона праці»

Безбарʼєрність + Безпека. Створюємо робочий простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ветеранок. Адаптивний спецодяг

22.09.2023

Панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека. Створюємо робочий простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ветеранок. Адаптивний спецодяг».

18 жовтня (середа) з 14 до 17.00

Участь онлайн (із трансляцією в ЗУМ)

Участь вживу у межах роботи 17-19 жовтня XX Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех» у зоні OPEN SPACE  (Київ, Міжнародний виставковий центр. Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна»)

Організатори: Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH), журнал «Охорона праці»ТОВ «Інсайт плюс» та Благодійний фонд «Mindy Foundation».

До участі у заході також запрошені представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці, Міністерства у справах ветеранів України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Державної служби зайнятості,  СПО роботодавців та профспілок України, громадські об’єднання та благодійні фонди.

      Тема дискусії -  готовність підприємств України працевлаштовувати та повертати на робочі місця працівників, які втратили здоров’я на війні і отримали інвалідність.

        Наші цілі:   

  • привернути увагу громадськості та державних інститутів до проблеми облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю в цілому в державі; 
  • сформувати перелік потреб суб’єктів господарювання у послугах/товарах для створення здорових та безпечних умов праці для осіб з інвалідністю;
  • запропонувати готові рішення щодо створення безпечних умов праці, забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту осіб з інвалідністю.

Будемо говорити про:

  • проєкт із облаштування невеликих населених пунктів України будиночками для адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю (БФ «Mindy Foundation»)
  • конкретні приклади/рекомендації/інструментарій щодо облаштування робочих місць осіб з інвалідністю (ESOSH) ;
  • законодавчі вимоги з питань працевлаштування та створення безпечних та здорових умов праці осіб з інвалідністю (журнал «Охорона праці»).
  • перший в Україні робочий костюм Special Adaptive від компанії INSIGHT.

      Ця інноваційна лінійка одягу розроблена з урахуванням потреб та можливостей осіб з інвалідністю. Забезпечує комфорт, зручність і практичність під час виконання робочих завдань. Special Adaptive - це більше, ніж просто одяг. Це символ партнерської підтримки, що допомагає кожній людині реалізувати свій потенціал та досягати успіху у професійній діяльності.

Робочий костюм Special Adaptive від INSIGHT - це крок у напрямку створення більш дружнього та доступного простору для всіх.

          Регламент:

      14.00-16.00 – панельна дискусія. Відбудеться оголошення результатів опитування роботодавців щодо їх готовності працевлаштовувати осіб з інвалідністю, створювати відповідні умови праці. Доєднайтесь до цього опитування, заповнивши та надіславши нам анкету (посилання)

      16.00 -17.00 – обговорення.

       Вхід на панельну дискусію у зоні OPEN SPACE  вільний у межах відвідування виставки (план зони додається).

       Зареєструватись

       З питань виступу у панельній дискусії звертайтесь за тел. 050 355 45 64

       Акредитація ЗМІ за тел. (044) 333-73-93 (багатоканальний), 050-441-51-37.

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»