Цопа Віталій

23 вересня. Обговорення Керування ризиками в проєкті нового Закону України . Думка експерта

16.09.2022

ОБГОВОРЮЄМО. Керування ризиками в проєкті нового Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі». Думка експерта

Вебінар

23 вересня 11:00–12:00

ZOOM

Мета: розглянути й обговорити питання керування професійними ризиками в проєкті нового ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі».

Модератор зустрічі: Цопа Віталій Андрійович, професор МІМ-Київ, доктор технічних наук, експерт, викладач та консультант з питань систем управління якості (ISO 9001), екології (ISO 14001), безпеки праці (ISO 45001), енергоспоживання (ISO 45001) та керування ризиками (ISO 31000, IEC 31010 та інші).

Актуальність теми

Нині триває обговорення проєкту нового Закону України, яке закінчується 17 вересня цього року. У документі прописаний новий для роботодавців обов’язок щодо керування професійними ризиками на своїх підприємствах. Необхідно вже сьогодні зрозуміти, як керувати професійними ризиками, а також як розробляти та реалізувати план запобіжних та захисних заходів щодо усунення небезпек та зниження професійних ризиків.

Основним завданням нового Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» є перехід від реагування на нещасні випадки та професійні захворювання до керування професійними ризиками на підприємстві, а саме: зниження втрат життя та здоров’я працівників згідно з ДИРЕКТИВОЮ РАДИ 89/391/ЄЕС від 12 червня 1989 року про запровадження заходів, покликаних заохочувати до покращення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі. Це є зобов’язанням України не тільки відповідно до УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, а вже і як кандидата на вступ до ЄС.

На зустрічі буде розглянуто:

Відповідність використання термінів, визначень та моделей керування професійними ризиками в проєкті нового Закону України «Про безпеку та здоров’я працівників на роботі» згідно з міжнародними, європейськими та національними стандартами;
Питання, як реалізовувати на практиці вимоги, закладені в проєкті нового Закону України щодо керування професійними ризиками на підприємстві.
Питання, які помилки та недоліки з погляду керування ризиками є в проєкті нового Закону України;
Базові принципи керування професійними ризиками.


Вартість: на умовах donation, тобто добровільних внесків.

Усі гроші будуть перераховані на підтримку бійців ЗСУ.

Але якщо у вас скрутне становище, можете взяти участь безплатно.

Зареєструватись

Експерт Цопа Віталій