Федоренко Микола

18 лютого вебінар про ТОП-10 змін чинного законодавства у сфері ОП

14.02.2022

18 лютого вебінар "ТОП-10 змін чинного законодавства у сфері охорони праці у 2021 році" 

18 лютого 11:00-11:45

ZOOM

За даними моніторингу журналу «Охорона праці», до чинного законодавства у сфері охорони праці у 2021 році внесено понад 150 змін.

І деякі з них вже суттєво вплинули або вплинуть у 2022 році на господарську діяльність суб’єктів господарювання України.  

Зокрема, суттєві зміни внесено такими нормативно-правовими документами:

  • Постановою КМУ від 03.02.2021 № 77 «Про затвердження переліку машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» – зміни стосуються документів дозвільного та декларативного характеру від Держпраці.
  • Постановою від 28.12.2021 № 1394 «Про внесення змін до Порядку відомчої реєстрації та ведення обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів» – зміни стосуються обліку та технічного огляду технологічних транспортних засобів.
  • Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки» (від 15.07.2021 № 1686-IX, набуває чинності із 06.08.2022) – зміни до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, Кодексу цивільного захисту України.

Об’єктивну інформацію та роз’яснення щодо цих та інших змін законодавства Ви можете отримати, прослухавши вебінар на тему «ТОП-10 змін чинного законодавства у сфері охорони праці у 2021 році». Інформація розрахована на фахівців, діяльність яких пов’язана із забезпеченням безпеки праці.

Спікер: Микола Федоренко

На вебінарі буде розглянуто:

  • 10 значущих змін законодавства
  • Вплив змін законодавства на господарську діяльність
  • Практичні рекомендації щодо застосування змін законодавства
  • Зміни щодо повноважень органів державного нагляду (контролю)

Крім того, під час вебінару Ви зможете отримати відповіді на актуальні запитання за представленою темою.

Сподіваємося, що цей та інші вебінари, які організовує Журнал «Охорона праці», допоможуть Вам підвищити свій фаховий рівень та розібратися в тонкощах чинного законодавства у сфері охорони праці.

Всі учасники отримають доступ до запису вебінару та презентацію автора.

Вартість участі: 180 гривень 

Зареєструватись

УВАГА! Для передплатників КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ участь у вебінарі безплатна

Я передплатник

Автор Федоренко Микола