Запрошуємо на конференцію

10Шановні колеги!

18–19 травня 2016 р. в Києві відбудеться ІV Міжнародна науково-практична конференція. Тема нашого дводенного заходу залишається незмінною: «УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В СИСТЕМАХ МЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ». Проте якщо позаминулого року більшість доповідей була присвячена культурі безпеки, минулого року ми обговорювали економічні аспекти охорони праці, то цього разу ми ставимо наступні цілі та завдання:
– обговорення актуальних питань, що виникають під час євроінтеграційних перетворень в законодавстві України, пов’язаних з ризик-менеджментом на виробництві;
– огляд стратегій, методів та інструментів оцінки та управління ризиками;
– визначення пріоритетних завдань і шляхів впровадження європейських підходів у системах управління охороною праці.
У міжнародній конференції очікується участь фахівців Польщі, Литви, Європейської агенції Network Secretariat European Agency for Safety and Health at Work, директорів представництв міжнародних органів із сертифікації Quality Austria та TÜV SÜD, а також Бюро Верітас Сертіфікейшн.
На конференції вперше планується оприлюднення державної наглядової політики в сфері управління ризиками на виробництві.
Своїм ексклюзивним досвідом у царині управління ризиками поділяться передові підприємства України, такі як ТОВ «Метінвест Холдинг», компанії PepsiCo, Imperial Tobacco Production Ukraine та інші.
Серед доповідачів ви почуєте виступи провідних аудиторів та сюрвеєрів. До конференції готують виступи науковці Інституту медицини праці НАМН України.
Окремою темою пролунають у виступах дві теми:

  1. Зміни, що відбулись у 2015 році у світових стандартах ISO, пов’язані із безпекою праці та ризик-менеджментом.
  2. Японська філософія Кайдзен та її стратегії у сфері охорони праці.

На конференції відбудеться традиційне нагородження лідерів у сфері управління ризиками за рейтингом журналу «Охорона праці» у двох номінаціях: серед підприємств та за особистий внесок.
Можливо, редакція впродовж року не помітила чиїсь досягнення в цій сфері, тому пропонуємо нагадати нам (E-mail: mail@ohoronapraci.kiev.ua) про такі здобутки, і ми будемо вдячні і обов’язково розглянемо кандидатури підприємств та фахівців під час підбиття підсумків рейтингу.
Реєстраційний внесок до 30 квітня складає 2400 грн. без оплати проїзду та проживання. Пізніше – дорожче! Внесок складатиме 2940 грн. Вчасно зареєструйтесь, і Ви зекономите кошти власного підприємства!
Реєстрація учасників проводиться за телефоном (044) 559-19-51 та (044) 558-74-27.
Нагадуємо, що конференція відбудеться у готелі «Братислава», вул. Малишка, 1 (проїзд до ст. метро «Дарниця»).
Запрошуємо всіх до участі!
Хто був, той знає – буде цікаво!

Редакція журналу

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5