Виготовлення робочої платформи для навантажувача

+1
0
-1
Вирішено
Видно всім

Поясніть вимоги п.36 “Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів” (НПАОП 0.00-1.83-18). Не допускається підіймання працівників на навантажувачах, які не мають робочої платформи, спеціально призначеної для цього.
В додатку до “Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів” (пункт 2 розділ 1) навантажувач із платформою:
– Навантажувач, оснащений вантажною платформою, розміщеною над рамною конструкцією. Звідси, а де ж платформа??

Питання: Чи можна розробити проект робочої платформи для підіймання працівників, з заходом вилами навантажувача під нею???

1 відп.

Видно всім

Не допускається підіймання працівників на навантажувачах, які не мають робочої платформи, спеціально призначеної для цього (п.36 розділ V НПАОП 0.00-1.83-18).
Мінімальні вимоги до робочої платформи визначає частина 17 п.16 розділу VІ НПАОП 0.00-1.83-18, де зазначено: «робоча платформа, призначена для підіймання працівників (наприклад, з метою технічного обслуговування, ремонту тощо), має бути споряджена засобами кріплення та надійної фіксації платформи до вантажопідіймача (до каретки і (або) до вил), а також засобами для кріплення та надійної фіксації запобіжних поясів працівників. Робоча платформа повинна мати підлогу, що перешкоджає ковзанню, бути обладнана поручнями, захисним бордюром заввишки не менше ніж 100 мм з усіх боків і бути захищена від тих рухомих частин навантажувача, які можуть становити небезпеку». Виконання робіт на робочій платформі є роботами на висоті.
Безпосередні вимоги до робочих платформ промислових машин визначає  ДСТУ EN ISO 14122-2:2016 «Безпечність машин. Постійні засоби доступу до машин. Частина 2. Робочі платформи та проходи».
Вимоги безпеки під час проведенні робіт з робочої платформи визначено у п.9 глави 6 розділу VII Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18).

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5