Про проведення вступного інструктажу.

Де необхідно робити запис про проведення вступного інструктажу з працівниками іншої організації що виконує роботи для нашої організації? Згідно п.6,3 положення 15 вступний інструктаж проводиться тільки по наказу при прийомі на роботу?

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5