Експлуатація баллонів з киснем.

У технологічному процесі застосовується аналізатор вуглецю і сірки, для роботи якого необхідний кисень. Чи можна встановлювати балон з киснем в приміщенні лабораторії.

1 відп.

Видно всім

Ответ

 

Загальні вимоги до безпечної експлуатації балонів визначає глава 3 розділу ІХ та розділ Х Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18), вимоги пожежної безпеки – Правил пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України від 30.12.2014  1417. Вимоги безпечної експлуатації кисневих балонів у закладах охорони здоров’я визначають Правила охорони праці в лабораторіях ветеринарної медицини (НПАОП 85.20-1.03-99).
У приміщеннях, де улаштовано балон з киснем, повинно бути обмежено перебування людей та не повинні знаходитись легкогорючі матеріали. Такі приміщенні повинні обладнуватись засобами контролю повітряного середовища, витяжною вентиляцією для провітрювання та визначатись попереджувальним написом «Кисень. Небезпечно!». Встановлені у приміщенні балони з киснем мають бути закріплені до стіни або стійки за допомогою хомутів або ланцюжків. Балони з киснем в приміщеннях допускаються улаштовувати на відстані не менше 1 м від радіаторів опалення, інших опалювальних прила­дів; не менше 5 м від джерел тепла з відкритим вогнем.
Слід зазначити, що існують безбалонні джерела кисню (зокрема, концентратори), потужність яких визначається виходом одного літра кисню за хвилину.

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5