У програміКерування психосоціальними ризиками. Психосоціальні небезпеки

ISO 45003:2021. Питання психологічного здоров'я та безпеки на робочих місцях. Настанови щодо керування психосоціальними ризиками.

Основні моделі благополуччя працівників. Стратегія благополуччя компанії

Практикум з оцінки психосоціальних ризиків на робочих місцях

Практикум з управління стресом

Всі модулі

ЩО ОТРИМАЄТЕ


Керування психосоціальними ризиками для запобігання травмам і захворюванням, пов'язаним з роботою, та сприяння благополуччю на роботі.

Як розпізнати психосоціальні небезпеки, які можуть вплинути на працівників, наприклад, спричинені роботою вдома, військовими умови чи пост-COVID ситуацією.

Основні положення міжнародного стандарту ІSО 45003:2021 "Менеджмент у галузі охорони праці та техніки безпеки. Питання психологічного здоров'я та безпеки на робочих місцях. Настанови щодо керування психосоціальними ризиками".

Що таке благополуччя співробітників і чому воно таке важливе? Дамо визначення благополуччя, розглянемо основні моделі благополуччя, зокрема, концепцію комплексного підходу до здоров'я людини, та розберемо, як це узгоджується з управлінням безпекою.

Ми відповімо на такі запитання: чому управління психічним здоров'ям є елементом управління безпекою, якими є вимоги нового стандарту і чому варто додати цей напрям до оцінки ризиків.

Стратегія благополуччя у компанії – як на практиці створити безпечні, комфортні та приємні робочі місця?

Практикуми: з оцінки психосоціальних ризиків на робочих місцях та з управління стресом

Консультаційна підтримка перед екзаменом

Графік Модуля

Спікери

Джаннет Аршимова

Віталій Цопа

Олена Росінська

Барбара Маковска

Джаннет Аршимова

Викладач NEBOSH, член Institution of Occupational Safety and Health (IOSH) та Cambridge Behavioural Center, коуч, наставник, тренер

Народилася в Радянському Союзі, нині живе і працює в Польщі. З великим трепетом ставиться до України і дуже хоче зробити посильний внесок у підвищення професійного рівня наших фахівців.

Вона до такої міри закохана у свою професію, так вірить у КУЛЬТУРУ БЕЗПЕКИ, яка йде від КОЖНОЇ ЛЮДИНИ ЗСЕРЕДИНИ, що, слухаючи її, переймаєшся ідеєю, надихаєшся і знаходиш енергію для реалізації найсміливіших програм.

Відгуки: один із безлічі

"Коли я вперше потрапила на вебінар Джаннет, я була вражена її впевненістю, з якою вона говорить про те, як важлива КУЛЬТУРА БЕЗПЕКИ в компанії і як важливо вірити в людей, з якими ви працюєте. Саме від неї я вперше почула про необхідність змінити парадигму ПОШУКУ ВИННИХ під час розслідування нещасних випадків на парадигму ПОШУКУ ВАД У СИСТЕМІ БЕЗПЕКИ компанії. Чекаю з нетерпінням наступних вебінарів."

 

Віталій Цопа

Доктор технічних наук, професор МІМ-Київ, міжнародний аудитор, консультант, і викладач по ISO9001, ISO 14001, OHSAS 18001 и ISO 50001

Знання, досвід і компетенції

  • З розробки, обліку і вдосконалення систем менеджменту на основі міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 26001, ISO 500001, ризик-менеджменту ISO 31000 та ін.
  • Участь у понад 200 проектах на підприємствах України, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану, наприклад, Інгулецький ГЗК, Запоріжсталь, УкрТрансГаз, Батумський нафтовий термінал та інші.
  • З упровадження на підприємствах концепцій безперервного вдосконалення систем менеджменту на базі управління: процесами, проектами, ресурсами, знаннями та змінами.
  • З розробки, упровадження та навчання систем менеджменту ощадливого виробництва; шести сигм і основних інструментів якості; статистичних методів управління виробничими процесами; теорії обмежень.

Олена Росінська

  • Доцент кафедри міжнародної журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка,
  • Медіапсихолог,
  • Практичний психолог,
  • Кандидат наук

Про психологічні травми, ПТСР, тощо знає майже все й на практиці, бо у 2014 році через рашистську агресію вимушена була покинути рідний дім у м. Донецьк та переїхати до Києва, а потім до м.ІрпіньТа
в березні 2022 року все повторилося - знов вимушена була покинути свою домівку. І весь цей час не просто вгамовувала свої почуття, а й професійно допомогала відновитися всім, хто потребував допомоги: працювала волониером-психологом в Українському домі у Варшаві в березні 2022

 

Барбара Маковска

Сертифікований тренер NEBOSH. 

Під торговою маркою makowkapracuje.pl допомагає організаціям і підтримує їхніх працівників у створенні безпечних, здорових, комфортних і приємних робочих місць.

Декілька років у службі охорони праці та безпеки життєдіяльності в міжнародних організаціях – наразі як менеджер групи H&S групи CIECH.

Вона є сертифікованим та активним ментальним тренером, тренером з soft-skill навичок та викладачем аспірантури.

Практик особистого благополуччя та амбасадор благополуччя в організаціях Happiness Manager та Chief Wellbeing Officer, Psychological First Aider.

Викладач курсу NEBOSH «Добропочуття на роботі» у NEW HSE. Автор публікацій про благополуччя в організаціях, зокрема в «ATEST ochrona pracy».

ПАКЕТИ УЧАСТІ

2024

Один модуль

Модуль 4.

Модуль 4. Ментальне здоров'я та психологічна безпека

Модуль 1. Лідерство

Модуль 2. Системне управління ОЗіБП

Модуль 3. Керування ризиками

4650 грн

4650 грн

Пільговий пакет

Модуль 4. Для осіб - учасників бойових дій з інвалідністю . Кількість місць обмежено

Модуль 4. Ментальне здоров'я та психологічна безпека

Модуль 1. Лідерство

Модуль 2. Системне управління ОЗіБП

Модуль 3. Керування ризиками

4650 грн

0 грн

Уся Школа

4 Модулі. Знижка 16%

Модуль 1. Лідерство

Модуль 2. Системне управління ОЗіБП

Модуль 3. Керування ризиками

Модуль 4. Ментальне здоров'я та психологічна безпека

18600 грн

15600 грн

Відео про подію

Про модуль Ментальне здоров’я та психологічна безпека працівників в межах Європейської школи керування ризиками Джаннет Аршимової Джаннет Аршимова спільно з ТОВ "Редакція "Охорона праці"