Редакція журналу «Охорона праці»

Ризикоорієнтований підхід у сфері охорони праці: як упровадити?

16.03.2021

Ризикоорієнтований підхід у сфері охорони праці: як упровадити?

Навчальний центр «Професійна безпека» запрошує 7 – 8 квітня на семінар «Безпека праці та охорона здоров'я - ризикоорієнтований підхід. Практика впровадження».

Очікувані найближчим часом зміни законодавства у сторону ризикоорієнтованого підходу ставлять перед інженером з охорони праці непросте завдання: у стислі строки отримати структуровані, без зайвої «води» знання та вміти застосовувати їх на практиці з урахуванням специфіки діяльності своєї компанії. Ми підготували програму, яка відповідає всім цим вимогам.

Практичні кейси:

  • Результативне управління організацією: економічне обґрунтування необхідності ефективного управління у сфері безпеки праці та експлуатації технологічного обладнання.

  • Ідентифікація небезпек та  оцінка ризиків - процедура проведення і розробка карти ризиків: ідентифікація небезпек на робочому місці та у процесі виконання робіт, визначення критеріїв ризику, його кількісної оцінки, складання карти ризиків, визначення методів управління ризиками.

Навички та досвід за результатами семінару:

  • розуміння потреби впровадження змін національного законодавства у сфері безпеки праці та охорони здоров’я
  • створення дорожньої карти та заходів в компаніях, на підприємствах щодо впровадження ризикоорієнтованого підходу
  • навички та досвід щодо ідентифікації небезпек та менеджменту ризиків, його ефективності у сфері безпеки праці та охорони здоров’я
  • економічне обґрунтування доцільності інвестування в безпеку праці для керівників компаній та підприємств
  • складання договорів підряду з урахуванням вимог національного законодавства та уникнення додаткових ризиків під час залучення сторонніх організацій та фізичних осіб для виконання робіт та надання послуг.

Якщо у вас виникли питання, телефонуйте +38 (044) 501 00 45.

Спікер:  Єрохіна Інна Геннадієвна

аудитор IRCA за стандартом 45001:2018
викладач-тренер з курсу «Охорона праці»
понад 20 років роботи на виробничих підприємствах
більше 8 років у сфері охорони праці

А тепер невеликий приємний бонус: при реєстрації на семінар по промо-слову «Ohorona praci-riski» ви отримуєте подарунок від «Професійна безпека» - щоденник з ручкою або термокружку.

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»