запис цильового інструктажу

+1
0
-1
Вирішено
Видно всім

Чи необхідно додатково окрім в відповідному розділі наряду допуску робити запис про проведення цільового інструктажу в журналі реестрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці ?

1 відп.

Видно всім

У разі виконання робіт, що потребують оформлення наряду-допуску, цільовий інструктаж реєструється в цьому наряді-допуску, а в журналі реєстрації інструктажів – не обов’язково (п.6.10 НПАОП 0.00-4.12-05)

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5