роботи на висоті

+1
0
-1
Дано відповідь
Видно всім

Просимо дати роз’яснення по наступному питанню!
Виконання робіт по ремонту плоскої неогородженої покрівлі на будівлі висотою понад 5 м є роботами на висоті чи верхолазними роботами?
Зокрема, наше підприємство підписало підрядний договір з замовником на виконання робіт по ремонту неогородженої плоскої рулонної покрівлі на складі готової продукції висотою 7 м та монтажу огородження покрівлі адміністративної будівлі висотою 6.2 м.
Замовник вимагає для виконання даних робіт наявність Дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки. Наше підприємство має зареєстровану Декларацію відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, де задекларовані роботи на висоті.
 
 
З повагою
Директор
ТДВ «Миклоаївбудмеханізація»                                                        А.І.Фоміч

1 відп.

Видно всім

Роботи, що виконуються на висоті 1,3 м і більше від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу, у тому числі з робочих платформ підйомників і механізмів, а також на відстані менше 2 м від неогороджених перепадів на висоті 1,3 м і більше. Основним засобом індивідуального захисту під час виконання робіт є запобіжний безлямковий або лямковий пояс (розділ 2.1 Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті, НПАОП 0.00-1.15-07
Роботи, що виконуються безпосередньо з елементів конструкцій, обладнання або з монтажних пристосувань, тимчасових драбин, трапів, установлених на конструкціях, робочих платформ підйомників і механізмів, у безопорному просторі тощо на висоті 5 м і більше від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу; основним засобом індивідуального захисту під час виконання верхолазних робіт є запобіжний лямковий пояс (розділ 2.1 НПАОП 0.00-1.15-07).
Роботи з улаштування огородження покрівлі, що не проводяться у безопорному просторі, відносяться до робіт на висоті.

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5