НЕВИРОБНИЧИЙ ТРАВМАТИЗМ НТ

+1
0
-1
Дано відповідь
Видно всім

Доброго дня. Таке питання: якщо співробітник отримав травму під час роботи не повязаною з виробництвом на який нормативний акт треба посилатись при оформлені цієї травми? Та як треба розслідувати цей випадок?

  1. Якщо на території підприємства, то тільки на акт Н-5, адже визначити пов'язана чи не пов'язана травма з виробництвом має право тільки комісія з розлідування. Якщо за територією, то бажано НТ, (як варіант акт довільної форми).Постанова Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. № 1232 "Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві" Пункт 7. Розслідування проводиться у разі виникнення нещасного випадку, ….Пункт14. Комісія зобов'язана …:- ….- визначити, пов'язаний чи не пов'язаний нещасний випадок з виробництвом;- …- скласти у п'яти примірниках акт проведення розслідування нещасного випадку за формою Н-5…;

1 відп.

Видно всім

                                       ЛИСТ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
                                                від 23.03.2018 № 2213/3/9.1-ДП-18
     Державна служба України з питань праці розглянула ваш лист  про надання роз’яснень та повідомляє.
     Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1232 (далі – Порядок), визначає процедуру проведення розслідування нещасного випадку, а саме обмеженої в часі події або раптового впливу на працівника небезпечного виробничого фактора чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків, внаслідок яких зафіксовано шкоду здоров’ю та які призвели до втрати працівником працездатності на один робочий день чи більше або до необхідності переведення його на іншу (легшу) роботу не менш як на один робочий день, зникнення, а також настання смерті працівника під час виконання ним трудових (посадових) обов’язків.
     Розслідуванню згідно з вимогами Порядку підлягають всі нещасні випадки, що трапляються з працівниками під час виконання роботи в інтересах роботодавця.
     Висновок про те, пов’язаний чи не пов’язаний нещасний випадок з виробництвом належить до повноважень комісії (спеціальної комісії) з проведення його розслідування (спеціального розслідування), яка визначає зазначене на підставі з’ясування обставин та причин його настання.
 
      Заступник Голови                                                                                      І. Шумелюк

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5