Дозвіл на виконання робіт

+1
+1
-1
Дано відповідь
Видно всім

Добрий день.
Підприємство отримало Дозвіл на початок роботи Теруправлінням Держнаглядохоронпраці у 2000 році. Умова дії дозволу-постійний, при умові дотримання чинних нормативних актів про охорону праці. Чи потрібно згідно ПКМУ №1107 від 26 жовтня 2011 року переоформлювати дозвіл на виконання тих самих робіт.
Дякую за відповідь.

  1. Насколько я знаю, надо. На 5 лет. Согласно ПКМУ №1107 від 26 жовтня 2011 року
  2. Дозвіл на початок роботи підприємства переоформлювати не потрібно. Чинна на 01.01.2000 редакція ЗУ "Про охорону праці" (ст 24) передбачала, що Власник, який створив нове підприємство, зобов'язаний одержати від органів державного нагляду за охороною праці дозвіл на початок його роботи. Станом на сьогодні виключно законами встановлюються, зокрема назва документу дозвільного характеру, термін його чинності. Сьогодні жодним законом не передбачено отримувати дозвіл на початок роботи підприємства. Разом з тим, якщо на Вашому підприємстві виконуються роботи підвищеної небезпеки, що зазначені у дод. 2 до Порядку видачі дозволів (ПКМУ 1107), або експлуатується машини, механізми устаткування підвищеної небезпеки, що зазначені у дод. 3 до Порядку, то в цьому випадку роботодавець повинен отримати на виконання робіт підвищеної небезпеки або експуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

1 відп.

Видно всім

Підстави для переоформлення документа дозвільного характеру встановлюються законом. Зокрема, зміна найменування та місцезнаходження юридичної особи або прізвища, імені, по батькові та місця проживання фізичної особи – підприємця не є підставами для переоформлення документа дозвільного характеру. У разі виникнення підстав для переоформлення документа дозвільного характеру суб’єкт господарювання зобов’язаний протягом п’яти робочих днів з дня настання таких підстав подати дозвільному органу або адміністратору заяву про переоформлення документа дозвільного характеру (частина 8 статті 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності ».
Переоформлення дозволу чи повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову у його переоформленні здійснюється органом, що його видав, відповідно до Законів України “Про охорону праці” та “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності” (п.13 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 26.10.2011 № 1107).
Сьогодні відсутній нормативний вичерпний перелік підстав, зокрема, для переоформлення документа дозвільного характеру.

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5