Чи потрібно погоджувати конструкторсько-технологічну документацію на виготовлення металургійного обладнання (сталерозливних ковшів) з органами Держпраці України?

+1
0
-1
Вирішено
Видно всім

Чи потрібно погоджувати конструкторсько-технологічну документацію на виготовлення металургійного обладнання (сталерозливних ковшів) з органами Держпраці України?

Якими нормативними документами регламентується це питання?

Чи повинні конструктори бути навчені Правилам охорони праці у сталеплавильному виробництві?

1 відп.

Видно всім

ЛИСТ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ
ДЕПАРТАМЕНТУ НАГЛЯДУ В ПРОМИСЛОВОСТІ І НА ОБ’ЄКТАХ ПІДВИЩЕНОЇ НЕБЕЗПЕКИ
від 26.12.2016 № 12882/5/5.2-ДП-16

     Державна служба України  з питань праці розглянула звернення щодо погодження конструкторсько-технологічної документації на виготовлення сталерозливних ковшів і повідомляє.
     Відповідно до вимог п. 1.2 розділу І Правил охорони праці у сталеплавильному виробництві, затверджених наказом Держгірпромнагляду від 15.10.2009 № 172, зареєстрованих у Мін’юсті України 05.11.2009 за № 1038/17054      (далі – НПАОП 27.1-1.01-09), вимоги цих Правил обов’язкові для всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, що зайняті проектуванням, будівництвом, експлуатацією, реконструюванням, випробуванням, налагодженням і ремонтом підприємств та дослідно-промислових цехів з виробництва сталі, а також конструюванням, виготовленням і ремонтом устаткування для них.
     Керівники та спеціалісти конструкторських, проектних і технологічних відділів, що розробляють проектно-конструкторську документацію, на яку поширюються вимоги НПАОП 27.1-1.01-09, повинні проходити навчання з цих Правил у порядку, визначеному законодавством.
     Погодження конструкторсько-технологічної документації на виготовлення сталерозливних ковшів з органами Держпраці нормативно-правовими актами з охорони праці не передбачено.
     Водночас інформуємо, що листи Держпраці не встановлюють норм права і мають інформаційний характер.
 
Директор департаменту Й. Радецький

#1

Будь ласка, увійдіть , або зареєструйтеся , щоб додати відповідь

president banner1 banner4 banner3 banner2 banner5